AUTOROM CAMIOANE

Importator si distribuitor piese autocamioane

Date de contact puncte de lucru din tara.

  • Bucuresti

    Telefon: 0748.240.169
    E-mail: bucuresti@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: Sos. Chitilei nr.129, sect.1

  • Focsani

    Telefon: 0734.731.863
    E-mail: focsani@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: str. Emanoil Petrut nr. 1

  • Galati

    Telefon: 0747.204.282
    E-mail: galati@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: str. Tecuci nr. 290

  • Adjud

    Telefon: 0731.832.546
    E-mail: adjud@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: str. Republicii nr.90

  • Piatra Neamt

    Telefon: 0734.731.864
    E-mail: piatraneamt@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: str. General Dascalescu nr. 393c

  • Onesti

    Telefon: 0734.731.862
    E-mail: onesti@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: Calea Marasesti nr. 79

  • Buzau

    Telefon: 0748.240.232
    E-mail: buzau@autoromcamioane.ro
    Adresa depozit: Maracineni E85, str. Depozitului nr.1

  • Barlad

    Telefon: 0748.240.178
    E-mail: barlad@autoromcamioane.ro
    Adresa depozit: str. Tecuciului nr. 10

  • Bacau

    Telefon: 0744.432.067
    E-mail: bacau@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: str. Tecuciului nr. 15

  • Suceava

    Telefon: 0744.487.314
    E-mail: suceava@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: str. Traian Vuia nr.10

  • Pitesti

    Telefon: 0744.389.863
    E-mail: pitesti@autoromcamioane.ro
    Adresa magazin: str. Dragos Voda nr. 11

  • In curand ...